AYKOM


Aykom kompozit olarak faaliyetlerimize 2003 yılında 20 yıllık bir deneyimle başladık. 2003 yılından beri bakalit, metal ve benzeri hammaddelerin kullanıldığı sektörlere fiyatı, dayanıklılığı ve diğer birçok avantajı ile alternatif yaratan BMC ve SMC hammaddeleri üretiyoruz.

Firmamız gelişmiş arge bölümü ile teknolojik gelişmeleri öngörerek elektrik, aydınlatma, doğalgaz, otomotiv ve inşaat sektörlerine yeni ürünler sunmuş olup halen sözkonusu kompozit maddeleri hem hammadde hem de preslenmiş yarı mamül olarak piyasaya sunmaktadır.

Aykom halen SMC ve BMC makinaları 150-600 tonluk hidrolik eksantrik presleri, enjeksiyon ve kalıp atölyesi ile ISO 9001 kalite standartlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz; Yerel kompozit ve aydınlatma sektörünün önde gelen firmaları içindeki yerimizi korumak ve dünya coğrafyasında ülkemizin başarılı bir temsilcisi olarak tanınmaktır.

Misyonumuz; Duyarlı çevre bilinci ile tüketicilere dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak, çalışmalarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte Aykom markasını kalite ve güvenin sembolü yapmaktır.

Profilimiz; Her zaman çeşitliliğin ve çok renkliliğin güzelliğine inanmış bir firma olarak AYKOM markasının 20 yıla aşkın tecrübesini modern yönetim anlayışımızla birleştirerek Türk Kompozit ve aydınlatma sektörüne ürün,hizmet ve global ticari anlayışımızla yeni renk ve tonlar katmak ana hedefimizdir.